22 Aralık 2011 Perşembe

Zerger by Nesrin Dugan'dan 5 Kişiye Hediye

ine yarışma detaylarına geçmeden önce sizlere Zerger by Nesrin Dugan'ı tanıtmak istiyorum. Kendisiyle tanışma hikayemiz üç yıla dayanır. Aynı gün, aynı saatte doğmamız; tipik Terazi burcu kadınına özgü deliliklerimiz dışında ortak bir çok noktamız var. Tasarımlarının özgünlüğü dışında, ne zaman bir araya gelsek gülmekten karnımıza ağrılar girer! İnsanın beraberken gülebileceği, geceyarılarına kadar saatlerce aynı heyecanla konuşabileceği, sanata değer verip üreten hamili bir yakınının olması keyfime keyif katıyor.

Tasarımcı Nesrin Dugan 2008 yılında kurduğu markasıyla takıya yeni bir ruh vererek yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Hatta Good Luck & Bad Luck koleksiyonunda iyi şans, kötü şans'a esprili bir yorum getiren Nesrin Dugan kötü şans'a inanmayıp onları da birer şans objesine çevirmiş .) Dedim ya; bu terazi burcu kadını, eğlenceli ve masalsı tasarımlar üretiyor. Zerger by Nesrin Dugan sitesini detaylı incelerseniz bana hak vereceksiniz.

Tasarımlarının fiyatları 25 TL ile 1,050 TL arasında değişiyor. Ürünlerine sahip olmak isterseniz Zerger by Nesrin Dugan sitesine bakabilirsiniz.

Ayrıca 2012 Ocak sonuna kadar Stil Direktörü ayrıcalığı ile 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde % 15 indirim yapılacak. Tek yapmanız gereken Zerger by Nesrin Dugan sitesinden alım yaparken kendisine iletişimden yazıp Stil Direktörü'nden okuyarak geldiğinizi belirtmeniz .)


Hediye verilecek ürünler:
Katılmak için:

http://www.stildirektoru.com/2011/12/zerger-by-nesrin-dugandan-5-kisiye.html

0 yorum: